ערכת הכנה לצו ראשון

רכישת ערכת הכנה לצו ראשון? ומידע נוסף.

 

הצו הראשון הוא ההליך שבסופו יקבע ציון הדפ"ר של כל מלש"ב, ולכן חשוב מאוד להגיע למבחנים הללו מוכנים. ככל שתעשו יותר מבחנים לצו ראשון
המוגדרים בתוך מבחנים לדוגמא, כך תוכלו לדעת בדיוק לקראת מה אתם ניגשים ועל אילו נושאים עליכם לעבוד בצורה יותר רצינית.
אחת מהסיבות המרכזיות לכך שלא מעט מועמדים אינם מקבלים את הציון שאליו הם מכוונים היא חוסר הידיעה לקראת מה הם ניגשים. מבחן דפר לדוגמאיכול לעשות לכם לא מעט סדר בראש, ואתם תדעו בדיוק כיצד בנוי המבחן בצו ראשון. כך לא תהיו מופתעים ולא יהיו סיבות לכך שלא תשיגו את הציון שאתם שואפים להשיג.

מהי ערכת הכנה לצו ראשון?

ערכת הכנה לצו ראשון זוהי ערכה אשר כוללת שאלונים פסיכוטכניים בדרגות קושי שונות.
ערכות ההכנה הללו נועדו על מנת שתוכלו לדעת באיזה נושאים אתם חזקים ואילו נושאים אתם צריכים לחזק לפני ההגעה למבחנים עצמם. בנוסף הערכה עוזרת לכם להגיע מוכנים למבחן האמיתי בצו הראשון, אתם לא תלכו לקראת מבחן לא נודע אלא תדעו במדויק איזה סוג שאלות אתם הולכים לפגוש ומהי רמתם. החשיבות של רכישת ערכת הכנה לצו ראשון הינה קריטית לכל מי שמכוון להראות את נתוני האיכות שמאפיינים אותו בצו ראשון. עליכם לזכור כי הצו ראשון מלווה בהמון מתח, עייפות וחששות ולכן ככל שתגיעו יותר מוכנים לקראת המבחנים הפסיכוטכניים כך תוכלו להשיג את הציון הגבוה ביותר שהולם את הכישורים ואת נתוני האיכות שלכם.

המלצה על ערכת הכנה לצו ראשון – מכון נועם

מכון נועם הוא אחד מהמכונים המובילים ביותר בישראל אשר מציעים ערכת הכנה מלאה לקראת מבחני הצו ראשון.
מדובר בערכה מקיפה אשר כוללת בתוכה סימולציות מלאות של המבחנים הפסיכוטכניים. היתרון הגדול ביותר הוא שדפוס השאלות הינו קרוב מאוד לדפוס השאלות שאותם תפגשו בצו הראשון.
ולכן ככל שתתרגלו יותר מבחנים לדוגמא של מכון נועם, כך תהיו מוכנים ואפילו תיפגשו שאלות דומות במבחנים של הצו הראשון עצמו. היתרונות של ערכת ההכנה שמציע מכון נועם: מכון נועם עוסק בהכנה למבחני מיון ופיתוח מבחנים מאז 1992.
המבחנים נכתבו ע"י מיטב אנשי המקצוע: פסיכולוגים קליניים, מאבחנות פסיכוטכניות וסטטיסטיקאים. על פי משובים שאנו עורכים, הנבחנים מדווחים על 80% הצלחה לאחר התרגול בערכה. חשוב לציין! אין הגבלה למספר התרגולים של כל מבחן. כך ניתן לעקוב אחר ההתקדמות מציון נמוך לציון גבוה. ערכת ההכנה של מכון נועם מציעה לכם לתרגל מבחנים על זמן, דבר שידמה לכם את המבחן בצו הראשון. מכון נועם מציע מגוון רחב של חבילות אשר פרוסות לתקופות זמן שונות. ההמלצה שלנו עבורכם היא לרכוש את החבילה המוצעת לשבוע אחד בעלות של 189 ₪.

במידה ותתחילו את ההכנות שלכם לצו הראשון כשבוע לפני המועד, ותפנו לעצמכם מספיק זמן ללמוד זה בהחלט אמור להספיק על מנת שתשיגו את הציון שאליו אתם שואפים.
כמובן שמדובר בהמלצה בלבד, ואתם מכירים את עצמכם מספיק טוב בכדי לתכנן לעצמכם את הזמן האידיאלי הנדרש לכם בכדי שתהיו מוכנים לצו הראשון.
חשוב לזכור: למבחנים הפסיכוטכניים יש חשיבות מכרעת בעתיד הצבאי שלכם. על-מנת שתוכלו לקבל דפ"ר גבוה, יש להגיע במוכנות מלאה לקראת המבחנים של הצו הראשון.
לא תהיה לכם אפשרות לשפר את מבחנים אלה או לגשת אליהם פעם נוספת.
לכן חשוב מאוד שלא תיקחו סיכונים או תגיעו בשאננות שהכול יהיה בסדר. ככל שתגיעו מוכנים וחדורי מטרה כך ציון הדפ"ר שלכם יגדל בהתאם ויתאם את נתוני האיכות המקוריים שלכם.

רכישת ערכת ההכנה של מכון נועם לצו ראשון!

* מומלץ לרכוש את הערכה לשבוע אחד במחיר 189₪.

חשוב לזכור: על-מנת לקבל דפ"ר גבוה, יש להתכונן\להיות מוכנ/ה למבחנים הפסיכוטכניים !